Forum

Konferencja wojewód...
 
Notifications
Clear all

Konferencja wojewódzka "Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą"

Bożena Jarmuł
Member Moderator

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie wraz z Fundacją Empiria i Wiedza zapraszają nauczycieli podstaw przedsiębiorczości wraz z dwoma uczniami w dniu 24 listopada 2022 r. na wojewódzką konferencję „Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą”.

Konferencję honorowym patronatem objęli: Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek, Ministr Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Lubelski Kurator Oświaty Teresa Misiuk.

W trakcie konferencji dla uczniów odbędzie się konkurs wiedzy o przedsiębiorczości. Spośród uczestników wyłonionych zostanie 10 laureatów, którzy otrzymają nagrody rzeczowe (tablety) ufundowane przez Fundację Empiria i Wiedza. 

Program, zapisy oraz informacje o konkursie dla uczniów na stronie: https://lscdn.pl/pl/kursy/680k8080,Konferencja-wojewodzka-quotZostan-w-Ojczyznie-Badz-nowoczesnym-przedsiebiorcaquo.html

Zapraszamy!

Cytat
Topic starter Opublikowany : 20/11/2022 8:02 pm
Share:
Logosy