Forum

Warsztaty dla uczen...
 
Notifications
Clear all

Warsztaty dla uczennic LO

Grzegorz Nogas
Member Moderator

Temat dotyczy uczennic liceum. Szkoła posiada narzędzia, których my jako Fundacja Girls Code Fun nie posiadamy. Rekrutujemy uczennice 15-17 lat do edukacyjnego projektu z nowych technologii, z województwa lubelskiego i podkarpackiego. Uwaga, żadne zaangażowanie szkoły/nauczycieli NIE jest potrzebne. Projekt jest też w pełni BEZPŁATNY (już sfinansowany).

Najważniejsze niżej, a szczegóły i na stronie fundacji (link niżej, tam jest wszystko). A prośba na końcu maila.

—-

Projekt “Dziewczyny rządzą w PYTHONie!” obejmuje 2 części: naukę + mentoring. Warsztaty/nauka (10 h) online w 1 wybrany weekend, a następnie 3 miesięczne wsparcie mentorskie kobiet ze świata nowych technologii. Start w październiku, rekrutacja trwa. Zapraszamy pasjonatki IT i te, które chcą dopiero poznać ten świat. Szczegóły i zgłoszenia na stronie Fundacji: https://girlscodefun.pl/portfolio/dziewczyny-rzadza-w-pythonie/

—---

Proszę jedynie o przekazanie informacji, gdyż wiem że to jest skuteczne (chociaż 3 pierwsze punkty). Rekrutacja trwa, dlatego każdy dzień ma znaczenie.

1. w dzienniku elektronicznym, aby RODZICE i UCZENNICE zobaczyli i sami się zgłosili

2. nauczycielom informatyki, dla których edukacja ich uczennic jest ważna

3. pozostałym nauczycielom, którzy na godzinie wychowawczej z uczniami oraz na zebraniu z rodzicami mogą podzielić się tą informacją 

4. jeśli możliwe: na stronie www szkoły

5. jeśli możliwe: na profilu Facebook szkoły

Dajmy razem szansę każdej dziewczynie rozwinąć skrzydła w IT. Jako szkoła przekazujecie wartościową informacja, co znaczy że rozwój Waszych uczennic jest Wam bliski. 

Będę zobowiązana za informację zwrotną mailowo (udostępniając pomagacie Państwo uczennicom realnie, nie fundacji…to dziewczyny korzystają). Ewentualnie będę dzwonić na dniach.

Z serdecznymi pozdrowieniami!

--

Anna Osowska

Program Director

Fundacja Girls Code Fun

girlscodefun.pl | T. 500 485 819

Cytat
Topic starter Opublikowany : 07/09/2023 7:43 am
Share:
Logosy